Çatı Olukları Tamiri

Çatı Olukları Tamiri

                Binalarımızda bulunan çatı sistemlerini bir insan vücudu olarak düşündüğümüz vakit, çatı oluklarının bu vücutta bulunan damar sistemi ile büyük benzerliklere sahip olduğunu açıkça görürüz. Her türlü yağışa bağlı suyun, binalara zarar vermeden akmasını sağlayan bu sistemlerde meydana gelen arızalar, oldukça ciddi hasarlara yol açılabilmektedir. Bu yüzden çatı olukları tamiri aksatılmadan ve düzenli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır.

Çatı oluklarının işlevini kaybetmesi pek çok farklı nedenden dolayı olabilmektedir. Yağmur ve kar sularının taşıdığı pislikler, rüzgârın sürüklediği taş, toprak, yaprak gibi maddelerin oluk içerisinde birikmesi, güneşin ve soğukların neden olduğu çatlamalar ya da kırılmalar gibi nedenlerle oluklarınız işlevselliğini yitirebilir. Bu durum ise çok sayıda istenmeyen sonucun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Gülen çatı olarak, çatı oluklarınızın binalarınız için önemini biliyor ve hızlı, kaliteli, sorunsuz ve ekonomik çözümler ile çatılarınızın damarlarını açıyoruz. Unutmayınız ki, çatı oluk tamiri için harcamaktan kaçınacağınız cüzi miktarlarda para, daha sonrasında açılacak sorunlar nedeniyle cebinize çok daha büyük miktarlar olarak yansıyacaktır. Gerek parça değişimi, gerek temizlik, gerekse de oluğunuzun komple değiştirilmesiyle çok daha büyük zararların yaşanmasının önüne geçiyoruz.